Momentální vztah s nudou!

18. července 2008 v 11:58 | AjDa[♥] |  →FOR GIRL←
Věčná pravda, že! Fakt na pytel .... prázdniny začaly a ty je nijak neužíváš? Je nás víc. Stále čekáš na ňákej extra zážitek, ale tak ono nic ... Nic se ani stát nemůže, když jsi doma. A kluci? Taky horor. Prostě N . U . D . A ... Tohle slovo se mi nelíbí už od pohledu ... A jeho význam je teprve děs! Prostě ňák není co dělat. Už teď se děsíš, co budeš vyprávět kámoškám za zážitky. A ona určitě každá bude mít spoustu vzpomínek, akcí, atd! Tak je načase s tím něco udělat! Nemusíš hned platit nehorázné peníze za nějaké zájezdy apod., stačí když budeš jen trochu chtít.
Můžeš začít třeba sportem! Je to bezvadné odreagování. I když chybí kámoška, nemusíš sedět doma. Co takhle skusit cyklistiku? Navíc si tím zaděláš i na dobrou kondičku. Nebo takové dlouhé procházky přírodou, můžeš se odreagovat nebo přijít na jiné myšlenky. O letních sportech se ani není potřeba zmiňovat. Stačí skočit k nejbližšímu rybníku a pořádně si zaplavat - i to zvládneš sama!
Sport ale můžeš provozovat i v kolektivu. Postačí ti jen jediný člověk, nebo i celá parta přátel. Ve dvou si můžete zajít na tenis, zahrát si badbinton, squash nebo si zajít do posilky. V partě můžeš sportovat taktéž, navíc si můžete zahrát beach volejbal volejbal, basketbal, nohejbal, přehazovanou, fotbal, ... Je toho spousta! Hodně sportů mužeš provozovat ať už sama, s kámoškou nebo v kolektivu! Tak si stačí jen vybrat a pustit se do toho ;-).
Další variantou jsou knížky. Nikdy tě číste nebavilo? Ono to také hodně záleží na typu četby! Jasně že povinná Babička od Boženy Němcové baví málokoho. Stačí si vybrat ten správný žánr. Ať už sci-fi, fantasy, dobrodružné, či červená knihovna. Tak neotálej a zajdi do knihovny!
Tip: při čtení na sluníčku se navíc nádherně opálíš!
Vyraž na koupák s kámoškou. Dívčí jízda! To je to, co potřebnuješ - vykecat se! Tak zbal velkou osušku, plavky, opalovací krém, láhev vody a vyraž na koupák. Tam se to bude hemžit samými krásnými borci!
Určitě si najdeš spoustu aktivit. Stačí jen chtít. Vždyť i u babičky na chalupě můžeš prožít skvělé zážitky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je tu sčítání lidu.... tak honééém

Tak schválně kolikátej(tá) sem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.