Mé vánoční přání ...

22. prosince 2008 v 18:40 | AjDa[♥]
Předchozí článek mohl působit, jako že nemám ráda Vánoce. Ale to vůbec není pravda. Bylo to myšleno tak, že někteří lidé so je vlastně sami kazí úplnými maličkostmi.

Já osobně Vánoce přímo miluju. Ta vůně upečeného cukroví, čerstvého stroměčku, prskavek, smaženého kapra ... Fantazie :). Už se těším na ty dny volna, pohádek, pojídání různých dobrot. Bez myšlenek na školu a běžných starostí. A na štědrý večer také. Ta atmosféra, když zacinká zvoneček, my se vrhneme na dárky, následně se zachumláme do teplého oblečení a vyrazíme na půlnoční mši. Zkrátka takový večer je opravdu jen jednou za rok.


A co já že bych si to přála pod stromeček? No, dlouho jsem přemýšlěla, vždyť já vlastně vůbec nic nepotřebuju. Né že bych všechno měla, ale jsem spokojená. Teda vlastně ... strašně bych si přála jet na hory. Jenže to se mi asi nesplní. Ale to lyžování, běžkování, všude plno sněhu, týden daleko od všeho, týden, dá se říct, daleko od reality, ... To je moje vánoční přání.

A co vy? Co si přejete pod stromeček? Všem přeji splněné alespoň jedno malé přání :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 herzig-traum herzig-traum | Web | 24. prosince 2008 v 22:18 | Reagovat

CO si přeju? Já nic.... Letos opravdu nic... Sice to píšu pozdě, ale furt je to pravda ;) Možná aby ten svět nebyl tak uspěchanej...:D Ale to se mi nikdy nesplní :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.