Moje nákupy

Knížka ♥

4. července 2008 v 22:05 | AjDa[♥]
Tak jsem vám jen chtěla říct, že jsem si koupila novou knižkůůů .... Se mám co? Si myslim :D. Už jsem jí žačala číst, ale neprozradím ani slovo! :D Jinak je od LenkyLanczový♥ a jmenuje se Vůně deště. Vyšla myslím 6.6.2008, takže je teď nová. Když jsem si přečetla její děj tady zdála se mi super. A už od začáku to vypadá skvělě ;-).
JInak já hodně čtu knížky od ní, jsou prostě super! Už jich mám přečteno dost, ale Lenka L. jich na kontě má myslí 51, takže to my snad vydrží ještě na dlouho. Prostě tyhle knížku zbožňuju! Nevím co budu dělat až je všechny přečtu :'( :D.
Tak si taky můžete přečíst ten obsah a napsat co si o tý knize myslíte. A taky co si myslíte o Lanczový. Já jí mám moc ráda, teda její knížky :D. Tak pište pište!!!

Kosmetikááá

1. července 2008 v 15:03 | Fa$hiOnka

A H O O O J

Takže dneska jsem byla nakupovat nějakou tu kosmetiku. teda nejdřív jsem to neměla v plánu, ale ja když vejdu do drogerky .... Ani nevím proč jsem to dala do rubriky moje nákupy, tohle si kupuju celkem běžně a nikdy to sem nedávám, ale tak stane se ...
Kdyby vás to nezajímalo tak si to stejně přečtetě protože lepčí článek jste stejně určitě nikdy nečetly :D:D:))
Mno tak jsem si koupila řasenku, sprcháč, šampon, potooom .... jo .... pleťovou vodu, čistící ubrousky, žiletky (abych se večer v klidu mohla podříznout :D:D:D:D ne kecaaam samo), pak este antiperspirant a vložky (jak důležité:)) .. mno a to by bylo asi tak všechno!
Mno je toho dost že? .. Ale tak když všecko dojde :'( .... Teda ne že by mi to vadilo :-P ...
 
 

Reklama